KOLPING

POKOJE GOŚCINNE

ul. Żułowska 51
e-mail: recepcja@kolping.pl

Tanie noclegi, malownicza okolica! Przyjedź, zobacz, skorzystaj! Zapraszamy, do nas ;)

Stowarzyszenie Rodzina Bł. A. Kolpinga w Luborzycy powstało we wrześniu 1992 roku. Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na kształtowanie osobowości swoich członków jako dobrych chrześcijan, rodziców, obywateli i rzetelnych fachowców. Pielęgnujemy tradycje, a w sposób szczególny promujemy historię i kulturę naszej Gminy. Pod reżyserią Anny Osławskiej zrealizowaliśmy szereg projektów teatralnych poświęconych m.in. osobie Jana Pawła II, o. Maksymiliana Kolbego czy Tadeusza Kościuszki. W latach poprzednich prowadziliśmy również kilka projektów społecznych na rzecz mieszkańców, m. in: świetlice dla dzieci i młodzieży, pomoc osobom bezrobotnym w znalezieniu zatrudnienia, porady prawne. W ramach naszego stowarzyszenia działa także Kolpingowski Klub Seniora, w którym seniorzy naszej gminy mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności. Prowadzimy również Dom Kolpinga w Luborzycy, oferujący noclegi turystom odwiedzającym Kraków i okolice.

Zapraszamy na stronę naszej Rodziny Kolpinga w Luborzycy!

Rodzina Kolpinga w Luborzycy

Agencja interaktywna Kraków