KOLPING
wybierz język:
polskiniemieckirosyjskiangielski
DOM KOLPING
w Luborzycy k.Krakowa

Tanie Noclegi
Wysiołek Luborzycki 133
32-010 Kocmyrzów
e-mail: dkluborzyca@kolping.pl
DOM KOLPING
POKOJE GOŚCINNE

ul. Żułowska 51
31-436 Kraków
e-mail: recepcja@kolping.pl

Tanie noclegi, malownicza okolica! Przyjedź, zobacz, skorzystaj! Zapraszamy, do nas ;)Dojazd samochodem
Dom KOLPING usytuowany w podkrakowskiej miejscowości Wysiołek Luborzycki (30 min. samochodem od centrum Krakowa). Jadąc samochodem z Krakowa, proszę kierować się na BUSKO ZDRÓJ, PROSZOWICE (droga nr 776). W miejscowości Dojazdów na drugim rondzie proszę skręcić w lewo, a tuż za rondem od razu w prawo, kierując się na SŁOMNIKI. Zobaczą Państwo znak miejscowości LUBORZYCA, a następnie WYSIOŁEK LUBORZYCKI. Proszę jechać cały czas prosto, i po lewej stronie, u podnóża kościoła, zobaczą Państwo Dom KOLPING.
Jeżeli jadą Państwo z Warszawy, drogą nr 7 (E77), w miejscowości SŁOMNIKI proszę skręcić w lewo, zgodnie ze znakiem na KOCMYRZÓW.

 

Dojazd komunikacją miejską
Na Dworcu Głównym proszę wsiąść w tramwaj nr 5 - przystanek Dworzec Główny Tunel (w podziemiach), kierunek - Wzgórza Krzesławickie. Jeżeli zamierzają Państwo jechać z centrum Krakowa, proszę wsiaść w tramwaj nr 1 - przystanek Plac Wszystkich Świętych, kierunek - Wzgórza Krzesławickie. W obu wypadkach proszę jechać do pętli końcowej (ok. 40 min.), a następnie przesiąść się w autobus linii nr 202, 222, 232. Proszę wysiąść na przystanku Luborzyca (pętla pod kościołem).
 Wyświetl większą mapęAgencja interaktywna Kraków